HİZMETLER

İllüzyon sanatları estetik bir üslupla hem görsel, hem gizemli, hem düşündürücüdür. Dolayısıyla geçirdiğiniz zamanı unutulmaz kılar. İllüzyonist kendini düşlerle ifade eden kişidir,dolayısıyla duygu ve düş dünyanıza rehberlik eder. İllüzyonist ortama gizem getiren kişidir. İllüzyon hizmeti almak değerli bir zamanı kendinize satın almaktır. Fikir ve beceriler gösteride bir araya gelir. Siz de önemli bir zamanı illüzyon ile büyütmek isterseniz kendinize değerli bir hizmet almaktan çekinmeyin. Indigo’nun illüzyon hizmetleri ile ilgili fikir almak için aşağıdaki etkinlik tanımlarını inceleyebilirsiniz.

Not: Fiyat bilgisi almak için whatsapp veya mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL EĞİTİM

İllüzyonist müşterinin öğrenmek istediği seviyeye göre bir repertuar hazırlar ve aynı doğrultuda bütçe belirler. Kafe ortamında müşteri ile bir araya gelir. Sürdürülebilir hizmet alan kişi hedeflenen noktaya ulaşana kadar çalışmalar devam eder.
Talep edilebilir seviyeler: Hobi illüzyon – Etkili İllüzyon – Profesyonel İllüzyon

ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİK VEYA HERHANGİ ORGANİZASYONDA GÖSTERİ


Ortam ve yaş grubuna uygun hazırlanmış bir programla; Çocukların şaşırdığı, çeşitli aktivitelere dahil olduğu, hikâye, eğitim ve yaratıcılıkla dolu interaktif illüzyon gösterileri düşünürseniz; ellerinde mucizeler yaratan İllüzyon Sanatçısı özgün gösterilerini sizlerle paylaşmaya hazır. Öyle ki yetişkinler de en az çocuklar kadar şaşıyor!

MEKAN GÖSTERİSİ


İllüzyonist çağırıldığı veya anlaşmalı olduğu mekan için etkileyici bir program hazırlar. Talep gelen yaş grubuna göre hazırlanan program üzerinden sahne tipi bir gösteri yapılır. Yetişkin programları, kart numaraları, manipülasyon ve mental oyunlar içerir.

STAND TANITIM


Dikkat çekilmek istenen stand üzerinden ilgi toplayan illüzyon performansları yapılır. Standa gelenler yakın plan tipi etkileyici numaralarla akılda kalıcı şekilde zaman geçirirler.

ÖZEL ETKİNLİK


İllüzyonist çağırıldığı herhangi bir özel etkinliğe etkinik içeriğine göre bir program hazırlayarak dahil olur. Örneğin bir evlilik teklifini illüzyon ile sıra dışı hale getirmek, okul festivali, mekan açılışı veya özel bir güne gösteri hazırlamak şimdiye kadar verilmiş hizmetler arasındadır..

MAVİBAZ ÖZEL GÖSTERİ

“Mavibaz” her şeyin maviye dönüştüğü bir manipülasyon gösterisi olarak şirketler, kurumlar hatta ünlülerce tercih ediliyor.  Siz de mavi rengi seviyorsanız illüzyonla derinleşmiş bu gösteriyi etkinliğinize konuk edebilirsiniz.